Kulübeye Demir Atan Arda Depresyona Girdi

Sezon başında Real Madrid’e transfer olan Arda Güler, yaşadığı sakatlıklar ve teknik direktör Carlo Ancelotti’nin kendisine sınırlı süre vermesi nedeniyle beklentilerini karşılayamamış gibi görünüyor.

AS gazetesinin haberine göre, Arda Güler, yeteneklerini gösteremediği için takım içinde mutsuz bir durumda bulunuyor. Son olarak Sevilla maçında, oyuna gireceği sırada gelen golle birlikte tekrar yedek kulübesine oturtulması, genç futbolcuyu sinirlendirmiş.

Ayrıca, Arda Güler’in diğer genç oyunculara kıyasla daha az süre almasının da mutsuzluğunun bir sebebi olduğu belirtiliyor. İspanyol basını, Arda Güler’in sezon sonunda Real Madrid’den ayrılma olasılığının yüksek olduğunu ve takımın onu daha fazla süre alabileceği bir kulübe kiralık göndermeyi düşündüğünü aktarıyor.

Haberde, Arda Güler’in kiralık olarak gönderilebileceği birçok takım seçeneğinin olduğu ve Sevilla’nın, orta sahada eksiklik yaşadığı için Arda Güler’i transfer gündemine aldığı ifade ediliyor. Bu sezon Real Madrid formasıyla 5 maça çıkan Arda Güler, henüz gol ya da asist katkısı sağlayamamış durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x