Başkan Kırgöz’ün ev ziyaretleri mitinge dönüşüyor

31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında ev ziyaretlerine devam eden CHP’li Dikili Belediye Başkan Adayı mevcut Başkan Adil Kırgöz İsmetpaşa Mahallesi’nde Zahide, Ahmet ve İbrahim Durak’ın konuğu oldu.

CHP İlçe Başkanı Emre Kırlı, ilçe örgütü, Belediye Meclis Üyesi Adaylarının olduğu coşkulu kalabalık eşliğinde Dikili CHP Seçim Koordinasyon Merkezi’nden İsmetpaşa Mahallesi’ne yürüyerek giden Başkan Kırgöz, yol boyunca Dikilili hemşehrilerinin sevgi gösterileriyle karşılaştı.

Ev ziyareti sonrası hemşehrilerine seslenen Başkan Kırgöz şu açıklamalarda bulundu “Bu akşamki ev ziyaretimizde Zahide Teyzemiz, Ahmet ve İbrahim Durak’ın konuğu olduk, çaylarını içtik. Bizler sözde değil özde halkçı belediyecilik anlayışıyla çalışıyoruz, üretiyoruz. İlçemizdeki ihtiyaçları, sorunları teker teker tespit edip ona göre yol haritamızı belirledik. Tüm Dikili’de olduğu gibi İsmetpaşa Mahallemizde de susuzluk sorununu giderdik. Mahallemizdeki Sülüklü Deresi yıllardır çevre kirliliği yaratıp insan sağlığını tehdit ediyordu. Göreve geldiğimde ekibimizi kurduk ve Sülüklü Deresi’nin ıslahını gerçekleştirdik. Yollarımızda yapım ve onarım çalışmaları gerçekleştirdik. Yeni dönemde de tüm Dikili’nin 30 mahallesinde hizmet seferberliğimiz devam edecek. “Birlikte Dikili” ailemiz her geçen gün çığ gibi büyüyor. Dikili sevdalısı farklı görüşten herkesi bir araya getirerek Dikili İttifakı’nı kurduk. Yeni dönemde de herkesi kucaklayan bir anlayışla Dikili’mizde hep birlikte güzel hikayeler yazmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x