İçini gören hayran kalıyor! Bu evin özellikleri ve fiyatı dudak uçuklattı

‘Bir kitabı asla kapağına göre yargılama’ sözü New Orleans’taki bu eski ev için kesinlikle geçerlidir. Terk edilmiş görüntüsü yıkılmaya hazırmış gibi görünmesine neden oluyor.

Size bu evin 1,8 milyon dolar değerinde olduğunu söylense inanır mıydınız? Muhtemelen hayır, ama inanmalısınız çünkü bu doğru. İçeride saklı hazineleri görene kadar inanmak kolay değil. Kapılar açıldığında güzelce dekore edilmiş lüks bir eve giriyorsunuz. Bize burada bir ünlünün yaşadığını söyleseydiniz, size hemen inanırdık.

Oturma odasına girer girmez, bu yıkık dökük görünen evin neden bu kadar pahalı olduğunu anlıyorsunuz. Ahşap zeminler güzelce parlıyor ve geniş, geniş alan bir ton açık tuğlaya sahip ve hoş kahverengi renk ve ahşap aksanlarla dekore edilmiş. Çok etkileyici.

Ev, mutfağın doğrudan yaşam alanına baktığı açık bir plana sahiptir. Büyük bir mermer mutfak adası ile burada güzel bir yemek pişirmek için bolca alanınız olacaktır. Şu tavana ve bir sonraki açık kata çıkan döner merdivene bir bakın! Bu görüntü muhteşem.

İşte mutfağa daha iyi bir bakış daha. Bu tuğla duvarlar ve öndeki mermer ile harika görünmüyor mu? Hem rustik hem de modern ve biz buna bayıldık!

Evin bol yeşillikli ve güzel fayanslı şirin bir verandası var. Sıcak bir yaz gecesinde arkadaşlarınızla akşam yemeği yemek ya da uzun bir günün ardından arkanıza yaslanıp dinlenmek için harika bir yer gibi görünüyor. Sessiz ve dingin görünümü şimdiden sakin hissetmemizi sağlıyor.

Döner merdivenden yukarı çıkarsanız açık bir yatak odasına ulaşırsınız. Gümüş perdeleri ve kocaman, lüks yatağıyla bir filmden fırlamış gibi görünüyor! Ve resmin sağ tarafında tavandan sarkan avizeyi fark ettiniz mi?

Burası tüm evdeki en sevdiğimiz oda olabilir! Tavan boyunca uzanan kirişler, çıplak tuğla ve koyu kahverengi vurgularla bu banyonun görünümüne aşığız. Ve o lavabo! Her şey çok lüks!

Bu muhteşem evde yaşamak ister miydiniz? Dışarıdan pek bir şeye benzemiyor ama içerisi bizi büyüledi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x